Оплата та доставка

Оплата транспортних витрат

Транспортні витрати та інші платежі зв’язані з доставкою замовлень до покупця, як-то комісія за зворотню відправку коштів (якщо товар було замовлено з післяплатою) і т.п., здійснюються за рахунок замовника. Транспортні витрати оплачуються під час отримання замовлення на відділенні обраної вами логістичної компанії (жодних  передоплат за доставку ми не вимагаємо).

 

Оплата замовлень

На сайті передбачено наступні способи оплати замовлень:

  1. Замовлення з післяплатою (“наложений платіж”). Оплата здійснюється під час отримання замовлення у відділенні транспортної компанії.  
  2. Для власників банківських карт “ПриватБанк” на сайті реалізована безпечна, автоматизована оплата через модуль “Приват24“. (Модуль на сайті формує тільки платіжку і не має доступу до вашої банківської інформації. Сама оплата відбувається на стороні банку і являється абсолютно безпечною).
  3. Оплата в інший спосіб. (Якщо вам не підходять запропоновані способи оплати – оберіть опцію оплати “Інший спосіб”, ми перетелефонуємо і обов’язково знайдемо рішення зручне для вас.).

Доставка

На даному етапі наша крамниця працює в режимі інтернет магазину і не має точки самовивозу. Ми здійснюємо доставку замовлень за допомогою наступних логістичних компаній:

  • “Нова Пошта”
  • “Укрпошта”

За домовленістю можливий варіант відправлення іншими логістичними компаніями.

Доставка здійснюється по території України (окрім її тимчасово окупованих частин). За домовленістю можлива відправка замовлень в інші країни (за виключенням Росії) міжнародною доставкою від “Укрпошта”.

Строки відправлення

Ми здійснюємо відправлення посилок в день замовлення, за умови, що воно було здійснене до 17.00 в будні дні і до 16.00 в суботу. Замовлення котрі були оформлені в інший час, у вихідні чи святкові дні, будуть оброблені наступного робочого дня.

Строки доставлення замовлень залежать від обраного вами способу доставки.

Інформаційні SMS та e-mail повідомлення з даними про відправлення замовлень надсилаються близько 19.00 год. дня коли було здійснено відправлення.