Про Kelep

kelep келеп прудкий лозинский украинские дизайнеры

Kelep — започаткувався як тандем дизайнерів Олександра Лозінського і Станіслава Прудкого. Але в процесі взаємодії і тісної співпраці з друзями, торгові ресурси Келепа почали представляти товари і послуги інших виробників.

Нашими незмінними партнерами, за яких ми ручаємося і раді продавати їх продукт — хлопці з BIG BITTERS INK (художнє лиття з кольорових металів, Кременчук), Blade Brothers Knives (ножова справа, Харків), Wolf and Bear’d (шкіряне взуття та аксесуари, Київ), V-ART (лазерна різка і гравірування, Умань).

Що, стосується безпосередньо Келеп, то ми виготовляємо авторські речі практично в ручну, роблячи найбільший акцент на їх якості і змозі разом з Вами стійко переносити будь-які життєві складності.

Більшість нашої продукції ідеальна для спорту та подорожей, бо виготовляється з спеціальних, надміцних, зносостійких і водовідштовхуючих матеріалів, що використовуються у військовому спорядженні. Це зумовлено тим, що досить довгий час ми профілювалися саме на продукції тактичного призначення.

Тому, як луна того періоду, у нас можна знайти спеціалізовані товари суто мілітарного спрямування та тактичної медицини.

В нашу продукцію ми закладаємо свою душу, своє художнє бачення та філософію. Ми завжди відкриті до співпраці і вдячні за відгуки.


!!!Ознайомитись перед переглядом сайту!!!

Команда Kelep і наші друзі — виробники, чия робота прямо зв’язана з ручною працею, яка у свою чергу займає багато часу. Наші твори виходять лімітованими серіями, або ж і взагалі тільки під замовлення. Тому сайт й побудований не у форматі магазину, а як каталог.

Якщо Вам сподобався якийсь виріб, зв’яжіться будь ласка з нами і уточніть його наявність. По всім питанням контакт з Стасом Прудким:

Телефон/Viber — 0936707311

контактна сторінка у Facebook

контактна сторінка у VK

info@kelep.com.ua