Оплата та доставка

Оплата замовлень

Ми передбачили декілька основних способів оплати замовлень:

  1. Замовлення з післяплатою. Оплата здійснюється під час отримання замовлення у відділенні транспортної компанії. (Так званий “наложений платіж”).
  2. Для власників банківських карт “ПриватБанк” на сайті реалізована автоматизована оплата через модуль “Приват24“. (Модуль на сайті формує тільки платіжку і не має доступу до вашої банківської інформації. Сама оплата відбувається на стороні банку і являється абсолютно безпечною.).
  3. Оплата в інший спосіб. (Якщо вам не підходять запропоновані способи оплати – оберіть опцію оплати “В інший спосіб”, ми перетелефонуємо і обов’язково знайдемо рішення зручне для вас.).

Оплата доставки

Транспортні витрати та інші платежі зв’язані з доставкою замовлень до покупця, як- комісія за зворотню відправку коштів (товар було замовлено з післяплатою) і т.п. здійснюються за рахунок замовника.

Доставка

На даному етапі наша крамниця працює в режимі інтернет магазину і не має точки самовивозу( хоча ми над цим працюємо.) Зараз ми здійснюємо доставлення замовлень за допомогою наступних логістичних компаній:

  • “Нова Пошта”
  • “Укрпошта”
  • Інший спосіб (Якщо вам не підходять запропоновані варіанти доставки – оберіть опцію доставки “Інший”, ми перетелефонуємо і обов’язково знайдемо рішення зручне для вас.).

Доставка здійснюється по України (окрім тимчасово окупованих територій). За домовленістю можлива відправка замовлень в інші країни (за виключенням Росії) міжнародною доставкою від “Укрпошта”.

Строки відправлення

Ми здійснюємо відправлення посилок в день замовлення, за умови, що замовлення було здійснене до 17.00 в будні дні і до 16.00 в суботу. Замовлення котрі були оформлені в інший час, у вихідні чи святкові дні, будуть оброблені наступного робочого дня.

Строки доставлення замовлень залежать від обраного вами способу доставки.

Інформаційні SMS та e-mail повідомлення з даними про відправлення замовлень надсилаються близько 19.00 год. дня коли було здійснено відправлення.